Загрузка Мероприятия
  • Это мероприятие прошло.

Change management

10:00 - 17:00
ул. Большая Васильковская, 5 Киев, 01004 Украина
koptelov
0 Comments
100 Views

Компанія — це живий організм. Вона розвивається, росте, з’являються нові офіси, нові співробітники, відкриваються нові напрямки, виникає потреба в нових функціях та сервісах. Будь-яка компанія в процесі розвитку стикається з необхідністю змін, але нерідко спроби їх впровадження розбиваються об неприйняття з боку співробітників. Якщо керівник дорожить професіоналами, що працюють в його компанії, його природним бажанням буде провести зміни максимально безболісно для колективу та всієї організації. Щоб звести до можливого мінімуму негативний вплив змін на роботу компанії і процесів, використовують управління змінами (Change Management).

27 вересня на інтенсиві Change Management ми навчимося впроваджувати зміни максимально легко, дешево і з мінімальними втратами.

Поговоримо про:
— Управління змінами в компанії.
— Планування.
— Підготовку.
— Проходження крізь Хаос.
— Адаптацію до нової реальності.
— Які зміни варто впроваджувати, а які ні.
— Які є алгоритми та підходи для інновацій в бізнесі.

Допоможе розібратися в процесі управління впровадження інновацій і проведення трансформацій всередині компанії Константин Коптелов.

Костянтин — коуч з PM та Agile, засновник компанії Sverh, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip. Вибудовував управління процесами в ІТ-стартапах, агрокомпаніях, на заводах, в мережах громадського обслуговування. Має досвід роботи в корпораціях з штатом від 5000 осіб. Автор методик структуризації хаосу зростання в бізнесі. Проводить регулярні лекції та майстер-класи з управління проектами та організації бізнес-процесів.

Розклад заходу:
9:00 Реєстрація
10:00 Початок
17:30 Закінчення

27 вересня
Fedoriv Hub
Квитки за посиланням: https://goo.gl/hz42nK